Łukasz Gwóźdź

Chyba jedyne takie miejsce w Europie. Niepowtarzalny klimat o każdej porze roku. W zimie idealnie usiąść na kawie w knajpce na końcu molo i podziwiać wzburzone morze. W lecie można się zrelaksować w słońcu na ławeczkach mariny.

Paweł Siwek

Musicie odwiedzić będąc w Trójmieście 🙂 piękne i latem i poza sezonem (poza sezonem wstęp za darmo)

marco polo

Coś można powiedzieć o atrakcji która jest obowiązkiem każdego kto jest w Sopocie. TRZEBA tam być, latem można obejrzeć filmy na molo, to trafiona atrakcja.

Brodaty_Bober

Piękne miejsce na spacer! Mimo częstych tłumów ma swój urok w każdych warunkach atmosferycznych 🙂 piękne zimą, urokliwe latem. No i zawsze można wypić kawkę czy winko w restauracji na środku 🙂

All Rights Reversed

Molo w Sopocie jest kultowe samo w sobie. Czy Zima czy Lato zawsze są turyści. Jeszcze te Logo niczym z PRLu jest rownież cool. Naprawdę można zrobić sobie fajny spacerek lub trening biegowy. Na falochronie podczas bardzo dużych fal może oblać nas na ławkach woda. Super klimatyczna miejscówka.

Kuba

Najbardziej przyjazne miejsce do którego zawsze wracamy przy każdej wizycie w Sopocie. Mimo że już byliśmy tam tyle razy zawsze wchodzimy kolejny raz. Przyciąga jak magnez. Latem piękne widoki czy kino czy po prostu wieczorny spacer z odpoczynkiem na ławce, zima obowiązkowy spacer najlepiej w wietrzna pogodę do obejrzenia niesamowitych fal i przede wszystkim do poodychania świeżym powietrzem z duża zawartością jodu. Miło że zima nie jest płatne. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

Dariusz Waś

Jak lubicie takie piękne widoki, to trzeba przyjechać właśnie tu. W lecie jest naprawdę pięknie. Można spacerować po molo godzinami, posiedzieć na ławeczce, zajść do kawiarni, popłynąć statkiem, czy też podziwiać różne fajne łódki zacumowane w porcie. Nie ma co zachwalać za mocno, po prostu widać na zdjęciu ile jest tutaj ludzi .Widoki dookoła są na prawdę piękne, czy to z molo, czy z długiej plaży. A jak już wystarczy Wam słońca można wybrać się do cienia na różności oferowane w kompleksie spacerowym przed wejściem na molo.Nawet jak nie zatrzymacie się na dłużej , to planując sobie postój przejazdem można spędzić tutaj fajnie cały dzień.

Więcej opinii o Molo w Sopocie znajdziecie tu

ROZUMIEM
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej